Kiralık X-Ray Bagaj Kontrolu

Kiralık X Ray

X Ray Bagaj Kontrol Cihazı

Toplantı, Party, Konser, Düğün, Kongre, Piknik ve bunun gibi halka açık alanlarda düzenlenen tüm organizasyonlarda özel etkinliklerinizde sizlerin ve dostlarınızın güvenliğini sağlayarak huzurlu bir şekilde vakit geçirmek için X-Ray kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Unutmayın ''X-Ray Bagaj Kontrol Cihazı ve Geçiş tipi Metal Arama Dedektörü bulundurmak insanların güvenliğini sağlamak organizasyon firması için yasal zorunluluktur''.

Kiralık X-ray cihazları organik ve inorganik maddelerin seçmede mükemmel resim kalitesi sunmaktadır. Sahip olduğu Amerikan ileri X-RAY teknolojisi ve geliştirilmiş bilgisayar resim programları ile resim kalitesinde kesin netlik elde edilmiştir. Sistem operatör ekranı operatörün dikkatini dağıtmamak amacı ile en sade ve kullanışlı olarak dizayn edilmiştir. Tüm kiralık Xray cihazlarımızda resim kalitesi 4 renk olarak oluşturulmakta buda gerçek görüntünün yorumlanmasında operatöre hızlı ve kesin karar verme olanağı sağlamaktadır.

Diğer önemli Kiralık Xray özelikleri cihazlarda resim kayıt hafızası otomatik veya manuel olarak yapılabilmekte , tehlikeli maddeler ekran üzerinde kırmızı daire içerisine otomatik olarak alınarak operatörü uyarmaktadır.

X-Ray kiralama teklifi almak için tıklayınız.

Referanslarımızdan bazıları